Partnerzy CKK

BMK Centrum Rehabilitacji – medycyna to nasza pasja. Poświęciliśmy jej większą część naszego zawodowego życia. Przez wiele lat pracowaliśmy „dla kogoś” skrępowani limitami punktów, czasem przeznaczonym na wizytę Pacjenta… To było coś, co powodowało, że medycyna przestała być sztuką. Zapraszając do naszego Centrum Rehabilitacji mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj to, czego często brakuje w publicznych (a ostatnio także coraz częściej i w prywatnych) szpitalach i przychodniach – ludzką twarz specjalisty.

„Kilka lat temu miałem okazję konsultować się z BMK Centrum Rehabilitacji w sprawie niedoleczonych kontuzji stawów skokowych oraz mięśnia dwugłowego – pozostałości po piłce halowej i gry na sztucznej murawie. Dzięki odpowiedniemu programowi rehabilitacyjnemu, a także właściwie dobranym ćwiczeniom wzmacniającym poszczególne partie mięśni, przekonałem się, że podejście i wiedza BMK Centrum Rehabilitacji są jedyne w swoim rodzaju – tak też nawiązała się nasza współpraca”.

– Paweł Michałowski


„SPORT-PL” Paweł Palmowski – szukasz sprzętu sportowego: nart, desek snowboardowych lub roweru albo części i akcesoriów? Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy tylko najwyższej klasy artykuły znanych i wiodących producentów. Duże ilości sprowadzonego przez nas towaru pozwalają uzyskać konkurencyjne ceny. Znamy się na tym i wiemy czego oczekują nasi klienci. U nas znajdziesz zawsze najlepsze i najnowsze modele, za które w sklepie wydałbyś majątek, dostaniesz je za mniej niż połowę ceny!

„Odpowiednio dobrany sprzęt oraz jego serwis to moje zdrowie i bezpieczeństwo. Odkąd trafiłem do „SPORT-PL” Paweł Palmowski przestałem się martwić o fachowy serwis rowerowy, a sprowadzanie komponentów i części rowerowych stało się prostsze, wygodniejsze. Oni po prostu wiedzą „co” i „jak””.

– Paweł Michałowski

Bądźmy w kontakcie!

Dzięki moim profilom społecznościowym będziesz na bieżąco co nowego dzieje się w CKK, obejrzysz nie tylko zdjęcia i filmy z treningów/wspólnych wypadów, ale o wiele więcej…

PARTNERZY

bmk-logo2

sport-pl2